Müüdud

Lithuania, Kunigiškių g. 7, Palanga

Overview

  • ID No

    21478

Rohkem infot projektilt

“Kunigiškių namai”kus elab su süda

Kvartal asub mererannikust vaid 400 meetri kaugusel – suurepärane koht lõõgastumiseks ja viibimiseks. Leia oma kodu Palanga mändide vahelt – siin valitseb rahu ja õdusus. Olete siin aastaringselt mere lähedal ja saate suvehooajal nautida kuurordi võlusid.

Ainulaadne koht

“Kunigiškių namai” on ainulaadne koht nii puhkuseks kui ka alaliseks elamiseks. Elamukompleks asub vaid 400 meetri kaugusel mererannikust, kus kõik hingab rahu ja mugavust. Noh, neile, kes ei saa elada ilma suvise segaduseta – Palanga keskus on vaid 5 kilomeetri kaugusel. Kvartal on ehitatud Palanga mändide varju, hooned asuvad mugavalt, nii et saate rahulikult lõõgastuda ilma väljastpoolt tuleva müra mõjuta. Vabaõhutegevuste fännid saavad nautida kvartali infrastruktuuri: kuurordi keskusesse pääseb kergesti jalgrattatee kaudu, mis viib Šventojjasse, seal on ka ühistranspordipeatus. Tenniseväljak on vaid 300 meetri kaugusel.

Põhjalik mugavus

Kodu on ruum, kus soovite end turvaliselt ja mugavalt tunda. Seetõttu oleme hoolitsenud selle eest, et kvartal “Kunigiškių namai” oleks mugavuse mõttes põhjalikult läbi mõeldud. Alustades ruumide paigutusest ja lõpetades esteetilise arhitektuurilise keskkonna ja loodusega, kus mereranniku ainulaadne olemus ja arhitektuuriline modernism on harmooniliselt ühendatud. Siit leiate alati koha autole. Nii majas kui ka korterites on küttesüsteem, mida saab aastaringselt ohutult kasutada.

Kaasaegne elustiil.

A-klassi energiatõhususega korterelamud ja ühepereelamud ehitatakse ainult kvaliteetsetest ehitusmaterjalidest, mis tagavad pikaajalise töö. Hoonete ja majade akende üldine paigutus võimaldab teil pakkuda loomulikku valgust, ruumide mehaaniline ventilatsioon on varustatud, nii et kvartal “Kunigiškių namai” muutub ideaalseks kohaks suvepuhkuseks, isegi kui keegi siin külmal aastaajal ei ela.

Stiilne majutus minimalistlikus stiilis.

Kaasaegne disain ja looduslikud värvid, kaldkatused on kaetud tulekindla ja keskkonnasõbraliku puiduga. Maja seest leiate kõike, mida iga pere võib vajada. Kvartali projekti töötas välja noor ja energiline meeskond “Voverės namai”.

Kuhu soovite tagasi minna.

Kvartal “Kunigiškių namai” on loodud teie puhkuseks, mugavuseks ja täisväärtuslikuks eluks. Neile, kes on igal aastal väsinud, et otsida, kus pühade ajal Palangas peatuda, kes hindavad Läänemere ainulaadset maastikku, kes otsivad kaasaegset alternatiivi suvilale. Neile, kes unistavad oma pere kolde hellitamisest looduse varjus. Neile, kes on pikka aega otsinud oma unistuste kodu.

Kvartal “Kunigiškių namai” on koht, kuhu soovite tagasi pöörduda, ja võib-olla, kui olete kohale jõudnud, ei lahku te siit enam kunagi.

 

Lisainfo projekti kodulehel: http://kunigiskiunamai.lt/en/  või telefoni teel +372 50 25 282

 

* 3D pildid on informatiivsed

 

 

 

Detailid

Eelised

Objekti tüüp:
  • Korter

Asukoht kaardil

Palanga,Lithuania